İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN,
BİZ SİZE DÖNELİM.
Gönder

Yeni Yıla Girerken

Yeni Yıla Girerken Yeni Yıla Girerken

 

Yeni yıl herkes için yeni başlangıçları, yeni umutları, yepyeni bir geleceği temsil ediyor. Her yeni yılda hayattan beklentilerimiz, gelecek planlarımız, bizi mutlu edecek hayaller yeniden canlanıyor, gün yüzüne çıkıyor. Temelde herkes yenilik, mutluluk ve huzur arayışı içerisindeyken özele indiğimizde istekler değişiyor, kişiselleşiyor. Veryeriler İnşaat olarak bizim yeni yıldan beklentilerimiz öncelikli olarak barış ve huzur içerisinde geçireceğimiz bir 2017 elbette. Geçmişte gerçekleştirdiğimiz projelerle amacımız işlevselliğin ötesinde, kültürü ve tarihi yaşatan, müşterilerimizin sevdikleriyle mutlu anlarını paylaşacakları, keyifli ve konforlu yaşam alanları yaratmaktı. 2017’de de tüm bu amaçlara uygun şekilde tasarlanmış yapılarla, müşterilerimizin yaşamında bir katma değer yaratmaya devam edeceğiz. Yeni yıla girerken, 2016’da imza attığımız projeleri ve 2017 planlarımızı kısaca değerlendirecek olursak:

 

Alaçatı Porto Dieci ve Quattordici, inşasına 2015 yılında başlanan ve teslimi 2016 yılında gerçekleştirilen iki ayrı proje. 2016 Haziran ayında teslim edilen Alaçatı Porto Dieci Projesi, Alaçatı sörf merkezine yürüme mesafesinde, 1000 m2’lik bir alanda konumlandırılmış 4 ayrı konuttan oluşuyor. Alaçatı sörf merkezi manzaralı, Rum mimari dokusuna uyumlu taş evler, sörf cenneti Alaçatı’da eşsiz bir yaşam deneyimi sunuyor. 2016 yılında tamamlanan bir diğer proje ise Quattordici. Yaklaşık 3300 m2 alanda gerçekleştirilen proje, bölgedeki üçüncü büyük proje olma özelliğine sahip. 8 dubleks villa ve 6 rezidans olmak üzere 14 ayrı tasarımdan meydana gelen Quattordici, Ayasaranda’nın doğası ile iç içe, tasarımı ile farklılaşan bir proje.

 

Alaçatı 51 ve Alaçatı 52 ise inşasına 2016 yılında başlanan ve 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Alaçatı merkezli projeler. Her iki projede de eski Rum evlerindeki geleneksel mimari özellikleri modern mimari ile birleştiren yaşam alanları yaratıldı. Ön cephede cumba ve ahşap, yapılara nostaljik bir görünüm katarken, iç mekanlarda her türlü ayrıntı düşünülerek, dört mevsim de yaşamaya uygun konutlar oluşturuldu. Avlu ise peyzajın mimari ile sentezlendiği, nefes alan bir iç dünyaya açılıyor.